ZMGM Üye Girişi

Lütfen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapınız...

2. Ulusal Genç Geoteknik Mühendisleri Sempozyumu (GGM2)_30 Eylül 2020, Kayseri

Değerli Meslektaşımız,

2. Ulusal Genç Geoteknik Mühendisleri Sempozyumu’ nun, Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ev sahipliğinde gerçekleştirileceğini bildirmekten gurur duyuyoruz. Sempozyum, Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Derneği himayesinde 30 Eylül 2020 tarihinde, Erciyes Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

Sempozyum ile ilgili bilgileri görmek için https://ggm2.erciyes.edu.tr/ adresini ziyaret ediniz. Bildiri özetleri gönderme süresi 17 Şubat 2020 tarihine kadar uzatılmış olup bildiri özetlerinizi https://www.abstractagent.com/2020zmgm/ adresi üzerinden 17 Şubat 2020 tarihine kadar yükleyebilirsiniz.  

Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Derneği tarafından 2. si düzenlenecek olan 2. Ulusal Genç Geoteknik Mühendisleri Sempozyumu, her geçen gün mühendislikteki önemi daha çok anlaşılan geoteknik mühendisliğinin 35 yaş altındaki genç üyelerini bir araya getirerek ülkemizdeki geoteknik mühendisliğini daha ileri noktalara taşımayı amaçlamaktadır.

Sempozyum sonunda tüm katılımcılara sertifika verilecek olup, en iyi bildiri sunusuna plaket verilecektir.

Genç Geoteknik Mühendisleri Sempozyumunda içerik ve sunum bakımından tanımlanan kriterlere göre  minimum puan barajının üzerinde kalmak şartı ile birinci seçilen bildiri sahibi Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Derneği tarafından belirlenecek bir sonraki uluslararası konferansa Türkiye adına katılmaya hak kazanacaktır.

Bu sempozyumda kabul edilecek bildirilerde 35 yaşın altındaki genç mühendislerin başlıca yazar olarak yer alması ve bildirilerin bu kişiler tarafından sunulması gerekmektedir.

2. Ulusal Sempozyumda mesleğimizin günümüzde kapsadığı tüm konular tartışılacaktır. Hedefimiz katılımcıların sempozyumdan mümkün olan en büyük faydayı elde etmelerini sağlamaktır. Amaçladığımız etkileşim ve bilgi alışverişi forumu ancak sizlerin yoğun katkı ve katılımıyla gerçekleşecektir. Sempozyumumuza tüm meslektaşlarımızı davet ediyor ve görüşmeyi diliyoruz. 

Saygılarımızla, 

2. Ulusal Genç Geoteknik Mühendisleri Sempozyumu Düzenleme Kurulu

Görüntülenme Sayısı : 836